02582641261
Sırakapılar Mahallesi 493 Sokak Gözde Pasajı No:6

dbdepo

denizli bilgisayar

0

İade & İptal

Ürünümü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

DENİZLİ BİLGİSAYAR’da iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü kargo aracılığıyla aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Sırakapılar Mahallesi, 493 Sokak, Gözde Pasajı, No:6

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre Sebep Göstermeden Cayma Hakkı ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gündür, DENİZLİ BİLGİSAYAR bu süreyi müşterileri için 15 güne uzatmıştır. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Sırakapılar Mahallesi, 493 Sokak, Gözde Pasajı, No:6

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle DENİZLİ BİLGİSAYAR’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra DENİZLİ BİLGİSAYAR tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde artı bakiye olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve WeCart’ın bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Sipariş verdiğim ürün için beden numara değişimi yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü Siparişiniz Alınmıştır ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda beden ve numara değişikliği yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade ya da Değişim talebi doğrultusunda talep oluşturup takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar iadem neden taksit taksit yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan Hesabım” sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişiniz Sipariş Hazırlanıyor” ya da Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilir ya da info@denizlibilgisayar.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Kaliteli Ürünler

Hızlı Gönderim

Müşteri Memnuniyeti

7/24 Destek
02582641261
Sırakapılar Mahallesi 493 Sokak Gözde Pasajı No:6
dbdepo.com bir Denizli Bilgisayar markasıdır. © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
E-Ticaret altyapısı : SiteOluştur